رشد 149درصدی سود عملیاتی 1401 نسبت به 1400

رشد 149درصدی سود عملیاتی 1401 نسبت به 1400

رشد 149درصدی سود عملیاتی 1401 نسبت به 1400

شرکت ارتباط فردا با مقایسه سود عملیاتی سال ۱۴۰۱ با سال ۱۴۰۰ این شرکت، از رشد ۱۴۹درصدی آن خبر داد. همچنین سود عملیاتی ارتباط فردا در شش‌ماهه دوم سال ۱۴۰۱ نسبت به شش‌ماهه ابتدای سال، با رشد ۱۶۱درصدی همراه بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباط فردا، این شرکت از سال ۱۳۸۹ با تمرکز بر نوآوری در حوزه تجارت الکترونیکی آغاز به کار کرده و زمینه اصلی فعالیت خود را خدمات پرداخت، خدمات فناورانه، اعتباردهی نوین، شتاب‌دهی و سرمایه‌گذاری قرار داده است.

ارتباط فردا توانسته در دوره فعالیت خود براساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، به هدف‌های مد نظر و روند مثبت درآمدزایی دست پیدا کند؛ به طوری که سود عملیاتی این شرکت در سال ۱۴۰۱ در مقایسه با سال ۱۴۰۰ از رشد ۱۴۹درصدی برخوردار شده و سود عملیاتی آن در شش‌ماهه دوم سال ۱۴۰۱ نسبت به شش‌ماهه ابتدای سال، با رشد ۱۶۱درصدی همراه بوده است. همچنین سود خالص ارتباط فردا در شش‌ماهه دوم سال گذشته نسبت به شش‌ماهه نخست سال، افزایش ۱۵۷درصدی نشان می‌دهد.

این شرکت معمار و خلق‌کننده اکوسیستمی یکپارچه و فراگیر است که در آن خدمات نوین مالی و بانکی برای تمام مشتریان از هر قشر و گروهی، با بهترین کیفیت و تجربه‌ای منحصر به فرد را فراهم کرده و کمک می‌کند آینده‌ای بهتر برای همه رقم بخورد.

بر این اساس ارتباط فردا توانسته با توسعه و ارائه راهکارهای نوآورانه مبتنی بر فناوری در بخش مالی به صورت امن، راحت و فراگیر و با برنامه‌ریزی منسجم و هدف‌های از پیش تعیین شده در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد.